تاریخچه اتحادیه

اتحادیه شرکت های تعاونی کشاورزی کارخانجات خوراک دام ، طیور و آبزیان خراسان در شهریور ماه 1381 تاسیس و باعضویت 17کارخانه خوراک دام آغازبه کارنمود. این تعاونی در سال 1395 با همکاری سازمان محترم تعاون روستایی کشور به اتحادیه شرکت های تعاونی کشاورزی کارخانجات خوراک دام، طیور و آبزیان خراسان رضوی ارتقاء یافت. درحال حاضردارای 62 عضو فعال باظرفیت تولید کنسانتره به مقدار 6/000/000 تن درسال می باشد وکارخانجات عضو ، توانایی تولید انواع مختلف خوراک دام ، طیورو آبزیان دراشکال متنوع را دارا می باشند.


فعالیتهای اتحادیه

اهم فعالیتهای اتحادیه در سه زیر بخش بازرگانی، تحقیق و توسعه و آموزش خلاصه می شود که اتحادیه با تشکیل سه کمیته: کمیته بازرگانی، کمیته تحقیق و توسعه و کمیته آموزش در ارائه خدمات به اعضاء تلاش می نماید.


خدمات بازرگانی

عمده ترین هدف کمیته بازرگانی تهیه و تامین بخشی از مواد اولیه مورد نیاز کارخانجات تحت پوشش می باشد که در این راستا اتحادیه توانسته است با تشکیل کمیته بازرگانی گامهای مثبتی را در تامین مواد اولیه مورد نیاز اعضاء از داخل و یا خارج از کشور با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت بردارد.


خدمات فنی

مهمترین فعالیتهای بخش خدمات فنی شامل ارائه مشاوره های فنی و تخصصی جهت اصلاح خطوط تولید - بهبود کیفیت تولید - افزایش بهره وری - توسعه و تجهیز کارخانجات با بهره گیری از تکنولوژی نوین، برنامه ریزی جهت بازدید از نمایشگاه های داخل و خارج از کشور به منظور آشنایی اعضاء با دستاوردها و فن آوری های جدید فراوری خوراک دام و طیور، و بهره گیری از متخصصین علوم تغذیه دامی جهت ارتقاء کیفیت کنسانتره تولیدی کارخانجات خوراک دام و طیور تحت پوشش می باشد.

 

 


خدمات آموزشی

برگزاری کارگاه های آموزشی تخصصی، تهیه محتوای آموزشی مجازی، و تهیه و تدوین بولتن های علمی و پژوهشی به منظور ارتقاء و توسعه سطح آموزشی مدیران عامل، مدیران فنی و مسئولین بهداشتی کارخانجات خوراک دام، طیور و آبزیان و تهیه و تنظیم نشریه آموزشی اتحادیه از اهم فعالیت های این بخش می باشد.


آخرین اخبار
  انتخاب جناب اقای دکتر احمد سلحشور رئیس هیئت مدیره اتحادیه به عضویت در هیئت مدیره انجمن صنایع خوراک دام،طیور و آبزیان کشور
جناب اقای دکتر احمد سلحشور بدینوسیله انتخاب بجا و شایسته جنابعالی را به سمت عضویت در هیئت مدیره انجمن صنایع خوراک دام،طیور و آبزیان کشور که نشان از حسن سابقه و توانمندی های ارزشمند جنابعالی میب اشد را تبریک عرض می نماییم و همانند گذشته موفقیت و سربلندی روز افزون شما را از خداوند متعال خواستاریم. مدیر عامل، هیئت مدیره و بازرسین اتحادیه کارخانجات دام، طیور و آبزیان خراسان رضوی
۱۴۰۳/۳/۲۲ :تاريخ

  فرا رسیدن هفته جهاد کشاورزی مبارک
«کشاورزی، یکی از اساسی ترین محورهای توسعه در کشور است». رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مد ظله العالی) جهاد کشاورزی، پشتیبانی از تولید، امنیت غذایی فرا رسیدن هفته جهاد کشاورزی بر جهادگران عرصه تولید ، بهره برداران و فعالان حوزه های کشاورزی و دامپروری تبریک و تهنیت باد. اتحادیه کارخانجات خوراک دام، طیور و آبزیان خراسان رضوی
۱۴۰۳/۳/۲۲ :تاريخ

تبلیغات

پیام